Język angielski

Kursy dla dzieci

Naukę języka obcego najlepiej jest rozpocząć już od najmłodszych lat. Dziecięcy umysł jest chłonny niczym gąbka, jednak efektywna nauka wymaga właściwie dobranych środków. W easyLingua proponujemy prowadzone metodą komunikacyjną zajęcia z wykorzystaniem ciekawych zabaw językowych i gier planszowych. Nasi podopieczni z pewnością nie będą się nudzić!

Nasza oferta obejmuje zajęcia dla dzieci w różnym przedziale wiekowym – w grupach rówieśniczych (7-8, 8-9, 10-11 oraz 12-13 lat), oparte na odpowiednich dla wieku i poziomu znajomości języka metodach. Dla każdej z grup przewidziane są 2 lekcje w tygodniu (2×50 min). Ponadto proponujemy specjalne, interaktywne zajęcia dla przedszkolaków, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać.

image

Kursy dla dorosłych

„Nauczę się wreszcie angielskiego” to noworoczne postanowienie wielu z nas. W natłoku codziennych obowiązków często brakuje nam jednak czasu, aby zrobić coś dla siebie – szczególnie, jeśli musimy w tym celu dojechać do Leszna, czy Wolsztyna. Nasze plany odkładamy ciągle na bliżej nieokreśloną przyszłość.

easyLingua oferuje kursy angielskiego dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania w samym centrum Przemętu! Prowadzimy zajęcia zarówno dla tych, którzy zaczynają od zera, jak i dla osób, które pragną jedynie szlifować swoje umiejętności. Dbamy o to, aby lekcje angielskiego były przyjemnością – przebiegały w miłej atmosferze z nastawieniem na komunikację.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, trwają 50 minut.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

47

Rozwój

229

Praca

63

Podróże

183

Przyjaźnie

Kalendarz zajęć

Co wyróżnia kursy angielskiego w easyLingua?

Prowadzimy profesjonalne kursy w Przemęcie – w pobliżu Twojego biura i szkoły Twojego dziecka!