Zapisy na kursy

Chcielibyśmy poinformować, że nasze kursy ruszają z początkiem stycznia 2017 r.!
Przesunęliśmy pierwotnie planowane rozpoczęcie zajęć z listopada na styczeń, aby więcej mieszkańców Przemętu mogło od początku korzystać z możliwości nauki języka. Otrzymaliśmy ostatnio wiele telefonów z zapytaniem, czy można jeszcze zapisywać się na kursy – często od osób przekonanych, że zajęcia już trwają.  W tym miejscu ogłaszamy, że nabór trwa i nikt z zainteresowanych nie stracił jeszcze ani jednej lekcji!
Zachęcamy do zapisywania siebie oraz swoich dzieci na kursy angielskiego! Przygotowaliśmy atrakcyjne, interaktywne zajęcia dla dzieci w różnym wieku oraz ciekawe, nastawione na komunikację kursy dla dorosłych – początkujących, „wiecznie początkujących” oraz zaawansowanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą TUTAJ. Jeżeli interesuje Was język włoski, więcej szczegółów możecie poznać TUTAJ.
Zapraszamy również serdecznie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 grudnia w godzinach od 17:00 do 18:30! Tego samego dnia szkoła organizuje dla zainteresowanych kursami dzień otwarty – czekamy na Was, z kawą i słodkimi przekąskami, od 12:00 do 16:30! 🙂